Achterbouw bed & bureau Shelby - eik/wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Achterbouw Shelby, geschikt voor het eenpersoonsbed (190x90) en bureau van dezelfde reeks. Gemaakt uit spaanplaat en uitgerust met 3 legplanken, 3 deuren & 1 lade.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 43 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Opties | Met lades |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kinder opbergkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA2400ENVI |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 32,00 cm |
| Lengte Product - cm | 132,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 151,50 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Het Franse merk Parisot heeft met deze achterbouw Shelby uit spaanplaat een echt pareltje voor de kinderkamer gemaakt. De moderne harmonie van het lichte decor van de Jackson eik past perfect samen met de 3 witte deuren en 1 witte lade, waarmee het meubel is uitgerust. Binnenin zijn in totaal drie ruime legplanken voorzien. Zo creëer je opbergruimte waar je die normaal gezien zou verliezen. Laat je fantasie de vrije loop en schep de sfeer van een blokhut in jouw kinderkamer! Dit meubel past boven het eenpersoonsbed 190x90 en het bureau van deze Shelby-serie. Ontdek ook de andere meubelen van deze reeks op onze webshop!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot