Bedlade voor Stapelbed Theo
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Bedlade voor Stapelbed Theo
€ 124,40
€ 311,00
Veilig betalen
Bedlade voor onder het Theo stapelbed.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 20.7 |
| Opties | Met wielen |
| Maatvoering | 90 x 190cm |
| Merk | Gautier - Gami |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GTG61406 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 199,00 cm |
| Lengte Product - cm | 93,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 18,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze bedlade past onder het Theo stapelbed. De lade is vervaardigd uit spaanplaat met een sonoma eikdecor/witte afwerking, heeft een uitgesneden handgreep en is uitgerust met wieltjes. Gebruik 'm als extra opbergplek of voeg de Cool matras van 90 x 190 cm toe.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Gautier - Gami
Het Franse merk Gami werd in 1960 opgericht door Patrice Gautier en zijn vrouw Annick en is sindsdien één van de Europese marktleiders in de meubelbranche. Het merk werd over de jaren heen vooral bekend door zijn kwaliteit en creativiteit. Gami heeft namelijk al sinds het begin zijn eigen designstudio en –team die er elke dag opnieuw voor zorgen dat jij kan thuiskomen in een interieur dat aan al jouw wensen voldoet, zowel qua smaak, stijl als budget. Neem een kijkje naar onze selectie en laat je omverblazen door al dat moois!
Bekijk alle producten van Gautier - Gami ->
Productvragen
Close in
's