Ladenset voor kinderbed Sleep - eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Ladenset voor kinderbed Sleep - eikdecor
€ 97,95
€ 149,00
Veilig betalen
Set van twee lades Sleep 95x50x25cm uit spaanplaat met afwerking in eikdecor en wit. Uitgerust met wieltjes.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 18 |
| Opties | Met wielen |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA2339TIRO |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 52,00 cm |
| Lengte Product - cm | 199,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 25,00 cm |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze set van twee opberglades is ideaal als je meer opbergruimte wenst in de kinderkamer. Deze lades passen perfect onder het bed Sleep. Elke lade heeft een binnenafmeting van 95x50x17cm waardoor je plaats creëert voor bijvoorbeeld bedlinnen, kleren of speelgoed. Dankzij de wieltjes schuiven de lades makkelijk onder het bed uit. De ladenset is ook verkrijgbaar in volledig wit.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot
Parisot is een toonaangevende fabrikant van zelfbouwmeubelen sinds 1936. Dankzij de meer dan 80 jaar ervaring van de firma, kun je telkens rekenen op de beste kwaliteit voor jouw meubelen. De meubelen van het merk zijn vervaardigd uit hoogwaardige spaanplaat en zijn 100% Frans. Parisot staat voor functionele meubelen die beantwoorden aan de noden van de hedendaagse consument. Met de meubelen van Parisot creëer je zonder twijfel een gezellige sfeer in huis!
Bekijk alle producten van Parisot ->
Productvragen
Close in
's