Bedlade Hannelore
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 40 |
| Maatvoering | 90 x 190cm |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | OL-EMMA-BED36 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 90,00 cm |
| Lengte Product - cm | 198,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 22,00 cm |
| Stijl | Landelijk, Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Deze bedlade mag niet ontbreken bij het Hannelore bed. De bedlade kan een extra slaapplaats of extra opbergruimte bieden. Kei handig!
De Hannelore bedlade is vervaardigd uit spaanplaat en telt twee ronde handvaten waarmee je de lade gemakkelijk van onder het bed kunt trekken. De matras is niet inbegrepen. We raden voor deze bedlade onze Cool matras aan van 90 x 190 cm.
Neem online een kijkje naar de andere Hannelore slaapkamermeubelen!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob