Bedlade voor babybed Marta 120cm - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Bedlade voor babybed Marta 120cm - wit
€ 87,95
€ 144,00
Veilig betalen
Bedlade voor onder babybed Marta. De lade is 120 cm lang en is gemaakt uit spaanplaat.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 9.6 |
| Opties | Met wielen |
| Merk | Gautier - Galipette |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GTP3F400 |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 62,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 14,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze bedlade past onder het babybed Marta van 60 x 120 cm. De bedlade is gemaakt uit spaanplaat en is ideaal om spulletjes op te bergen zoals babykleren, speelgoed of bedlinnen. Aangezien de lade perfect onder het bed past, verlies je geen kostbare plaats in de kamer.
Bekijk meer
Productvragen
Close in
's