Belfast Rechthoekige Wandplankenset - Wit Staal, 25,5x1,2x63cm
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Belfast Rechthoekige Wandplankenset - Wit Staal, 25,5x1,2x63cm
€ 19,60
€ 49,00
Veilig betalen
Verfraai je interieur met de rechthoekige wandplanken van Belfast. Set van 2, stevig stalen frame, modern ontwerp.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 1.1 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wandrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Ja |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000075773 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 1,20 cm |
| Lengte Product - cm | 25,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 63,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof. |
| Aantal pakketten | 1 |
De rechthoekige wandplank Belfast is de perfecte oplossing om extra opbergruimte toe te voegen aan elke kamer in je huis. Deze set van 2 planken is gemaakt van een stevig wit gepoedercoat stalen frame en meet 25,5x1,2x63 cm, waardoor er voldoende ruimte is om je favoriete decorstukken uit te stallen of alledaagse benodigdheden op te bergen. Het strakke en moderne ontwerp van deze planken past bij elke interieurstijl, terwijl de duurzame constructie ervoor zorgt dat ze de tand des tijds zullen doorstaan. Voeg een vleugje functionaliteit en stijl toe aan je interieur met de Belfast rechthoekige wandplankenset.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's