Bijzettafeltje Avidan - 42x29x73cm - met wieltjes - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Bijzettafeltje Avidan - 42x29x73cm - met wieltjes - wit
€ 61,95
€ 69,00
Veilig betalen
Bijzettafeltje Avidan 42x29x73cm uit spaanplaat met afwerking in witte melamine. Met opbergvak voor tijdschriften en wieltjes.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 9.7 |
| Opties | Met wielen |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDS0101002886 |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 29,50 cm |
| Lengte Product - cm | 42,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 73,20 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Ben je nog op zoek naar een handig bijzettafeltje voor de woonkamer? Ontdek dan het tafeltje Avidan. Het tafeltje is gemaakt uit spaanplaat en is afgewerkt in witte melamine. Het strakke ontwerp en de frisse witte kleur zorgt voor een eigentijdse uitstraling die in verschillende interieurstijlen past. Dankzij de wieltjes rol je het tafeltje makkelijk tot waar je het nodig hebt. Daarnaast is het tafeltje uitgerust met een handig opbergvak voor tijdschriften. Ontdek al onze bijzettafeltjes op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's