Bijzettafeltje Karinus - 50x17x55cm - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bijzettafeltje Karinus 50x17x55cm uit spaanplaat met afwerking in witte melamine. Met opbergruimte.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 6 |
| Opties | Met opbergruimte |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDS0101001537 |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 17,50 cm |
| Lengte Product - cm | 50,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 55,40 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Op zoek naar een veelzijdig en modern bijzettafeltje dat zowel praktisch als decoratief is? De Karinus bijzettafel biedt een strak en eigentijds design, ideaal voor diverse woonruimtes. Het tafeltje is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in melamine. De strakke witte afwerking en asymmetrische vorm geven de Karinus bijzettafel een eigentijdse uitstraling. Het compacte formaat maakt dit tafeltje ideaal om naast de bank te plaatsen. Dankzij de open opbergvakken kun je gemakkelijk tijdschriften, boeken, afstandsbedieningen of decoratieve items opbergen. Ontdek al onze bijzettafeltjes op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob