Bijzettafeltje Kufy - 75x30x50cm - met opbergruimte - zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bijzettafeltje Kufy 75x30x50cm uit spaanplaat met afwerking in zwart. Met opbergruimte.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 12 |
| Opties | Met opbergruimte |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDS0105000579 |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 29,60 cm |
| Lengte Product - cm | 75,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 49,90 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Op zoek naar een modern en praktisch bijzettafeltje dat zowel als decoratief meubelstuk als handige opbergruimte fungeert? De Kufy bijzettafel is de perfecte combinatie van strak design en functionaliteit, ideaal voor de woonkamer, slaapkamer of werkkamer. Het tafeltje is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in zwart en heeft een eigentijds asymmetrisch design. Dankzij de meerdere open vakken biedt deze bijzettafel voldoende ruimte voor het netjes opbergen van boeken, tijdschriften, decoratieve accessoires en meer. Combineer meerdere exemplaren voor een trendy boekenrek of roomdivider. Het Kufy bijzettafeltje is ook beschikbaar in walnootdecor.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob