Bijzettafeltje Piyon - 50x30x40cm - met opbergruimte - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bijzettafeltje Piyon 50x30x40cm uit spaanplaat met afwerking in witte melamine. Met opbergruimte.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 8.5 |
| Opties | Met opbergruimte |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDS0101002909 |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 29,50 cm |
| Lengte Product - cm | 49,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 40,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Piyon bijzettafel is de perfecte combinatie van stijl en functionaliteit. Het tafeltje is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in witte melamine. Met zijn unieke asymmetrische ontwerp en slimme opbergruimte is deze tafel een echte aanwinst voor je woonkamer, slaapkamer of kantoor. Dankzij het compacte formaat past dit tafeltje perfect naast de bank, of als nachtkastje in de slaapkamer. De twee open opbergvakken zijn perfect voor boeken, tijdschriften of decoratieve items. Maak je woonkamer compleet met het bijzettafeltje Piyon.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob