Bijzettafeltje Yosun - 61x30x47cm - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bijzettafeltje Yosun 61x30x47cm uit spaanplaat met afwerking in witte melamine.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 7.6 |
| Opties | Met opbergruimte |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Bijzettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDS0101004675 |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 29,50 cm |
| Lengte Product - cm | 61,30 cm |
| Hoogte Product - cm | 46,80 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
De bijzettafel Yosun is de perfecte combinatie van stijlvol design en praktische functionaliteit. Het tafeltje is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in witte melamine. Dit moderne tafeltje heeft een strak en minimalistisch ontwerp, ideaal voor elk interieur – van modern tot Scandinavisch. Dankzij het compacte formaat past dit tafeltje perfect naast de bank, of naast een bed. Het handige zijvak is ideaal om je favoriete boek of magazines te bewaren. Geef jouw interieur een stijlvolle en praktische touch met de bijzettafel Yosun.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob