Boeken- en opbergkast Lloris met 2 deuren - wit/eik
€ 429,00
Dit product wordt gratis verzonden.
Betaal in termijnen met Alma
Boeken- en opbergkast Lloris met 2 draaideuren in een kleurencombinatie van een wit onderstel en basis, met kastdeuren in eikdecor. Meubel opgebouwd uit spaanplaat en afgewerkt met een melaminecoating.
Lees meer
SpaanplaatSpaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars.
Aantal pakketten
2
Totaal Gewicht kg
64.2
De Lloris-kasten zijn de perfectie keuze voor wie een modern-Scandinavisch thuiskantoor wil met voldoende opbergruimte. Het design is tweeledig: een witte opbouw gecombineerd met kastdeuren en accenten in eikdecor. Die combinatie oogt niet alleen mooi, maar is ook uiterst functioneel. De opbergmogelijkheden zijn talloos, aangezien er in totaal elf open vakken en vier gesloten vakken achter de beide deuren zijn voorzien. Die draaideuren zijn bovendien uitgerust met push-to-open, zodat je vertrouwelijke documenten netjes kan wegbergen. Het meubel is opgebouwd uit hoogwaardige spaanplaat en bedekt met een laag melaminecoating. Samen met de ABS-randen zorgt dat voor een robuust geheel. Ontdek ook de andere meubelen van deze Lloris-collectie op onze website.
De fabrikant die ooit begon met enkel schoenenkasten, biedt anno 2021 zowat het hele spectrum aan meubels aan. De rode draad doorheen de collectie van Germania is dat ze tegelijkertijd gaan voor flexibel en efficiënt gebruik van ruimte zonder daarbij aan kwaliteit en stijl in te boeten. Bekijk het aanbod en je zult begrijpen wat hiermee wordt bedoeld. Elk van de unieke en stijlvolle meubels is prijs-kwaliteit een absolute aanrader. Zowel in moderne, eerder landelijke als Scandinavische stijl biedt Emob van het merk Germania heel wat moois aan.