Boekenkast Azira 116 cm 6 open vakken-Sonoma eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Boekenkast Azira is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat met een sonoma eikdecor en bestaat uit 6 open vakken.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 15 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wandrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Ja |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | AI-00170 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 20,00 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 116,50 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Door de vakken in verschillende groottes heeft boekenkast Azira een speelse uitstraling. Het zachte Sonoma eikdecor creëert een huiselijke sfeer in uw interieur. In de 6 vakken is plaats voor boeken en decoratie. Plaats deze boekenkast horizontaal of verticaal of hang hem op tegen de muur naargelang de look die u verkiest. Deze kast dient aan de muur vastgemaakt te worden, schroeven en pluggen hiervoor zijn inbegrepen. Deze kast is beschikbaar in verschillende uitvoeringen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob