Boekenkast Durant 6 open vakken-wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Boekenkast Durant 6 open vakken-wit
€ 275,00
€ 453,00
Kleur
Veilig betalen
Boekenkast Durant is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat en vezelplaat met hoge densiteit uit gerecycleerd hout in mat wit. De kast bestaat uit 6 open vakken.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 29 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Boekenkast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Ja |
| Met slot | Nee |
| Merk | Temahome |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TH9000.319860 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 29,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 105,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Honingraatpaneel, Melamine, MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid., Honingraatpanelen zijn panelen, die uit verschillende lagen zijn opgebouwd, waarbij de binnenlaag uit een structuur bestaat, die als een bijenraat is opgebouwd. |
| Aantal pakketten | 1 |
Boekenkast Durant valt op door de afwisselende groottes van de vakken die het meubel een speels effect geven. Het verder eenvoudige ontwerp zorgt ervoor dat de decoratie en de boeken die u in de vakken etaleert met alle aandacht zullen lopen. Schroeven en pluggen voor wandmontage zijn niet inbegrepen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Temahome
Het Portugese merk TemaHome heeft meer dan 30 jaar ervaring in de meubelindustrie. In 1981 werd het opgericht als “Norema Portuguesa”, een fusie van het Noorse Norema en het Portugese Godinho. Het doel was de geavanceerde technologie van Noorwegen te combineren met de Portugese efficiëntie en meubels tegen redelijke kosten te produceren. Na verschillende eigenaars en benamingen te hebben, werd het in 2008 het huidige TemaHome. Tegenwoordig produceert TemaHome een collectie eigentijdse meubels en decoratieve accenten waarbij de combinatie van een origineel en praktisch design centraal staat.
Bekijk alle producten van Temahome ->
Productvragen
Close in
's