Boekenkast Hobby 104 cm-2 legplanken-wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Boekenkast Hobby gemaakt uit spaanplaat in het wit. De kast heeft 2 legplanken.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 20 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Boekenkast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA8283BIBU |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 27,90 cm |
| Lengte Product - cm | 78,80 cm |
| Hoogte Product - cm | 104,30 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Boekenkast Hobby zorgt met zijn witte kleur voor een ruimtelijk en lichtrijk effect in uw interieur. Het kastje is voorzien van 2 legplanken. Wees creatief en combineer met onze andere boekenkasten uit de Hobby-collectie en creëer zo uw eigen leesparadijs. Indien u dit wenst kunt u ook nog draaideuren toevoegen uit dezelfde collectie. Deze zijn beschikbaar in verschillende stijlen dus kijk gerust eens op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot