Bogra Mand van natuurlijk zeegras en ijzer, set van 2.
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Bogra Mand van natuurlijk zeegras en ijzer, set van 2.
€ 59,95
€ 93,00
Veilig betalen
Handgeweven zeegras manden met ijzeren handvaten, set van 2. Stijlvolle opbergoplossing voor elke kamer.
grote mand: 40x28x20 cm
kleine mand: 30x22x15 cm
Lees meerProductinformatie
| SKU-Emob | HN4401555 |
| Gewicht in kg per stuk | 2.45 |
| Montage vereist | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Soft Close | Nee |
| Merk | House Nordic |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Ijzer, Rotan Rotan is een harde soort liaan die groeit in tropische regenwouden. Het is een materiaal dat afkomstig is van de rotanpalm., IJzer wordt gewonnen uit ijzererts, gedolven in ijzermijnen die in grote delen van de wereld voorkomen. |
| Aantal pakketten | 1 |
| Hoogte Product - cm | 20,00 cm |
| Lengte Product - cm | 40,00 cm |
| Breedte Product - cm | 28,00 cm |
| Stijl | Bohemian |
De Bogra Mand set van 2 is een stijlvolle en veelzijdige opbergoplossing voor elke kamer in je huis. Gemaakt van natuurlijk zeegras en ijzer zijn deze manden zowel functioneel als decoratief. Gebruik ze om je voorraadkast, badkamer of woonkamer te organiseren, of zet ze gewoon neer als een mooi accentstuk. De duurzame constructie zorgt ervoor dat deze manden jarenlang meegaan. Voeg een vleugje natuurlijke charme toe aan je huis met de Bogra manden set.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over House Nordic
House Nordic, opgericht in 2017 door Henrik Jørgensen in Søndersø, Denemarken, biedt hoogwaardige meubels en interieurproducten tegen een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Het bedrijf groeit snel, exporteert naar meer dan 40 markten en heeft inmiddels 50 medewerkers. De focus ligt op continue ontwikkeling en klantgerichtheid.
Bekijk alle producten van House Nordic ->
Productvragen
Close in
's