Opbergmand Alfa - grijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Grijze opbergmand Alfa voor roomdivider.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 0.155 |
| Merk | Finori |
| Te bestellen per [x] stuks | 4 |
| SKU-Emob | FN1186 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 32,00 cm |
| Lengte Product - cm | 32,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 32,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Polypropyleen Polypropeen is een thermoplastisch polymeer dat een zeer wijde toepassing kent. Het is een harde soort plastic dat bestand is tegen bacteriegroei. |
| Aantal pakketten | 1 |
Gebruik opbergmand Alfa om extra opbergruimte te creëren in je roomdivider. Deze grijze mand is ideaal om kleinere spullen in op te bergen en zorgt ervoor dat je roomdivider strak en georganiseerd oogt. De metalen ring dient als handvat.
Voor een speels effect kan je verschillende kleuren combineren.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Finori