Buffetkast Edith-wit/goud
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Buffetkast Edith is gemaakt uit spaanplaat en MDF in mat wit en heeft goudkleurige metalen handgrepen en een goudkleurig metalen onderstel. De fronten in 3D-reliëfoptiek zijn gemaakt uit gerecycleerd PET. De kast heeft 4 draaideuren met soft-close systeem en 8 legplanken.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 61 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 8 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Buffetkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Finori |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | FN3202 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 41,00 cm |
| Lengte Product - cm | 100,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 142,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 3 |
Buffetkast Edith geeft een romantische toets aan uw interieur met zijn mooie goudkleurige metalen accenten en zijn fronten met prachtig 3D-reliëfoptiek. De mat witte kleur creëert veel lichtinval in uw eetkamer. Achter de 4 draaideuren zijn er maar liefst 8 legplanken voor uw mooie glazen, servies en andere tafeldecoratie. Werk de look af door een mooie kamerplant of vaas op de buffetkast te plaatsen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Finori