Buffetkast Spoon - white
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Buffetkast Spoon in mat wit, gemaakt van spaanplaat. Bestaat uit 6 deuren, een lade en 4 legplanken.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 51.6 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 6 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Buffetkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA3363 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 101,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 185,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Extra opbergruimte komt altijd van pas. Deze buffetkast vormt de ideale aanvulling op jouw keuken. Dankzij haar neutrale design en kleur pas deze buffetkast trouwens niet alleen bij de gelijknamige keuken Spoon. Ze integreert zich ook moeiteloos in elke bestaande keuken. De kast is gemaakt van spaanplaat en is afgewerkt met een matte look.
Buffetkast Spoon bestaat uit 3 deuren bovenaan, een lade, 3 deuren onderaan en 4 legplanken in totaal. Ook beschikbaar met betonlook.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot