Bureau Arieke-geborstelde eik/wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bureau Arieke is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat in geborstelde eikdecor en wit. Het bureau bestaat uit 3 lades en een opbergvak.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 27.5 |
| Opties | Met opbergruimte |
| Hoogte werkblad | 76.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Ja |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Ja |
| Met kast(en) | Nee |
| Type bureau | Bureau |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB101000 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 50,10 cm |
| Lengte Product - cm | 123,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 76,50 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Bureau Arieke past door zijn neutrale ontwerp in bijna elk interieur. Het lichte decor van geborstelde eik gecombineerd met de witte kleur van de lades creëert veel lichtinval in de ruimte. De 3 handige lades en het opbergvak zijn ideaal voor het wegbergen van allerhande bureaumateriaal. Het ladeblok kan zowel aan de linker- als rechterkant gemonteerd worden naargelang uw wensen. Bekijk onze website voor een leuke bijpassende bureaustoel en stel zo uw eigen werkplek samen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA