Bureau Carl 80x50x72.5cm - eikdecor/donkergrijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bureau Carl 80x50x72.5cm uit spaanplaat met afwerking in eikdecor en metalen poten in donkergrijs.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 9.7 |
| Hoogte werkblad | 76 |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Nee |
| Met kast(en) | Nee |
| Type bureau | Laptoptafel |
| Merk | Emob Exclusive |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | EMGN-CD-18103B |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Grijs |
| Breedte Product - cm | 50,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 72,50 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob Exclusive
Ontdek het ‘Emob Exclusives’-gamma, een unieke collectie hoogwaardige bedden, exclusief verkrijgbaar bij Emob. Van eenpersoons- en tweepersoonsbedden tot stapelbedden, halfhoogslapers en kajuitbedden: elk stuk combineert stijl, comfort en functionaliteit. Speciaal ontworpen voor Emob, biedt deze collectie alles wat je nodig hebt voor de perfecte slaapkamerinrichting.