Bureau Leonardo - 140x60x75cm - met opbergruimte - wit/eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bureau Leonardo 140x60x75cm uit spaanplaat met afwerking in wit en eikdecor. Met opbergruimte.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 32.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Nee |
| Met kast(en) | Ja |
| Type bureau | Bureau |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDC0101032453 |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 140,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 75,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Creëer een moderne en georganiseerde werkplek met het Leonardo bureau, een perfecte combinatie van functionaliteit en stijl. Het bureau is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in wit en eikdecor. Het zachte kleurenpalet en minimalistisch ontwerp zorgt voor een stijlvolle en tijdloze uitstraling. Het ruime werkblad van 140x60cm biedt voldoende plaats voor je computer, documenten en andere spullen, terwijl je ook over handige opbergruimte beschikt. Dankzij de twee ingebouwde boekenrekken aan de zijkant heb je al je werk- en studiebenodigdheden binnen handbereik. Ontdek al onze bureaus op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob