Bureau Pleun 1 lade, 1 draaideur, 1 opbergvak, 1 open legplank en 2 elastieken-mat wit/donkergrijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bureau Pleun is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat in mat wit en donkergrijs. Het bureau bestaat uit 1 lade, 1 draaideur, 1 opbergvak, 1 open legplank en 2 elastieken.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 30.5 |
| Hoogte werkblad | 109 |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Ja |
| Met kast(en) | Ja |
| Type bureau | Bureau |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB182294 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Grijs |
| Breedte Product - cm | 55,00 cm |
| Lengte Product - cm | 121,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 109,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Het neutrale kleurenpalet van mat wit en donkergrijs maakt dat bureau Pleun gemakkelijk zijn plaats zal vinden in de meeste interieurs. In de lade kan bureaumateriaal opgeborgen worden en achter de draaideur is plaats voor boeken, mappen en dossiers. In het open vak onder het bureaublad is plaats voor enkele schriftjes. Op het werkblad is een wandje voorzien met open legplank voor een pennenhouder, decoratie, notitieblokjes, enz. Er zijn ook 2 elastieken waarachter foto's, postkaarten en memo's gestoken kunnen worden. Creëer jouw efficiënte hedendaagse werkruimte met bureau Pleun!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA