Bureaustoel Dylan - 54x60x90cm - met wielen - verstelbaar - zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Bureaustoel Dylan - 54x60x90cm - met wielen - verstelbaar - zwart
€ 62,95
€ 105,00
Veilig betalen
Bureaustoel Dylan 54x60x90cm met bekleding in mesh. Met armleuningen en wielen. Zithoogte verstelbaar van 42.5cm tot 54cm.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 8.1 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 45 |
| Zithoogte | 42.5 |
| Zitdiepte | 48 |
| Hoogte armleuning | 20 |
| Maximum hoogte cm | 54 |
| Minimum hoogte cm | 42.5 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 100 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Kruispoten |
| Type Stoel | Bureaustoel |
| Materiaal onderstel | Kunststof |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Ja |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Ja |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Handmatig |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | RO9711-1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 60,50 cm |
| Lengte Product - cm | 54,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 90,50 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof, Polyester Polyester is een synthetische vezel op basis van aardolie. Het is een zeer veelzijdig materiaal en wordt veel gebruikt bij de productie van textiel, verpakkingen en diverse consumptiegoederen., Kunststof is materiaal dat is opgebouwd uit zeer grote, kunstmatig gevormde organische moleculen of polymeren. |
| Aantal pakketten | 1 |
De bureaustoel Dylan is de ultieme oplossing voor je zitbehoeften op kantoor. Met zijn strakke zwarte mesh ontwerp ziet deze stoel er niet alleen moeiteloos stijlvol uit, maar zorgt hij ook voor maximaal comfort en productiviteit.
De belangrijkste kenmerken van deze stoel zijn onder andere verstelbare hoogte en armleuningen, een draaivoet voor bewegingsgemak en een stevig frame voor duurzaamheid. De afmetingen H 90,5/102 x B 54 x D 60,5 cm bieden voldoende ruimte voor gebruikers van elke grootte, waardoor hij ideaal is voor lange uren zitten.
Ervaar de voordelen van deze stoel, want hij bevordert een goede werkhouding, vermindert de belasting op je rug en nek en verbetert je algehele werkervaring. Investeer vandaag nog in de bureaustoel Dylan en verander je werkplek in een comfortabele en stijlvolle omgeving.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Rousseau
Rousseau, een gespecialiseerde Belgische meubelfabrikant sinds 1973, voorziet als sinds jaar en dag in kwalitatieve meubelen aan een correcte marktprijs. Met 12000 m2 aan opslagruimte beschikt Rousseau over een ruime voorraad aan meubels waardoor ze hun klanten kunnen voorzien van een snelle levering. Laat u verassen door ons ruime assortiment van meer dan 500 meubels van het merk Rousseau!
Bekijk alle producten van Rousseau ->
Productvragen
Close in
's