Bureaustoel Jessie - grijs/wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bureaustoel Jessie, gemaakt van voorgevormde kunststofelementen en bekleed met polyester en mesh. Voorzien van 5 wielen en in de hoogte verstelbaar.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 9.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Maximum hoogte cm | 102 |
| Minimum hoogte cm | 92 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Kruispoten |
| Type Stoel | Bureaustoel |
| Materiaal onderstel | Kunststof |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Ja |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Handmatig |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Interlink |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | IL99803488 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 52,00 cm |
| Lengte Product - cm | 56,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 92,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Polyester Polyester is een synthetische vezel op basis van aardolie. Het is een zeer veelzijdig materiaal en wordt veel gebruikt bij de productie van textiel, verpakkingen en diverse consumptiegoederen. |
| Aantal pakketten | 1 |
Gedaan met de saaie, zwarte bureaustoelen. Kies daarom voor de gekleurde Jessie bureaustoelen. De grijze kleur van deze bureaustoel gecombineerd met de witte details fleurt jouw bureau helemaal op. Daarnaast is deze stoel in hoogte verstelbaar en voorzien van vijf wielen. Je kan deze stoel in vier verschillende kleuren verkrijgen: blauw/wit, oranje/groen, roze/wit en grijs/wit.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Interlink