Bureaustoel Marcos | verstelbaar | mesh | zwart/grijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Bureaustoel Marcos | verstelbaar | mesh | zwart/grijs
€ 105,00
€ 161,00
Veilig betalen
Ervaar comfort en stijl met de 'Marcos' mesh bureaustoel. De stoel heeft metalen en kunststof poten en 100% polyester bekleding. Afmetingen: H 110 x B 64 x D 58 cm.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 11.1 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 50 |
| Zithoogte | 50 |
| Zitdiepte | 58 |
| Hoogte armleuning | 57 |
| Opties | Met wielen |
| Maximum hoogte cm | 55 |
| Minimum hoogte cm | 45 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 120 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Kruispoten |
| Type Stoel | Bureaustoel |
| Materiaal onderstel | Kunststof |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Ja |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Ja |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Handmatig |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | RO9706-2 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 58,00 cm |
| Lengte Product - cm | 64,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 100,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof, Polyester, Metaal Polyester is een synthetische vezel op basis van aardolie. Het is een zeer veelzijdig materiaal en wordt veel gebruikt bij de productie van textiel, verpakkingen en diverse consumptiegoederen., Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud., Kunststof is materiaal dat is opgebouwd uit zeer grote, kunstmatig gevormde organische moleculen of polymeren. |
| Aantal pakketten | 1 |
De bureaustoel 'Marcos' mesh zwart/grijs is een perfecte aanvulling op elk kantoor of thuiskantoor. Met zijn strakke en moderne ontwerp past deze stoel moeiteloos in elke inrichting.
De stoel is gemaakt van hoogwaardige materialen, waaronder metalen en plastic poten voor maximale duurzaamheid en stabiliteit. De bekleding van 100% polyester zorgt voor een comfortabele zitervaring, zelfs tijdens lange werkdagen. Met de verstelbare hoogte kun je de stoel eenvoudig aanpassen aan jouw persoonlijke voorkeur.
Een van de belangrijkste kenmerken van deze bureaustoel is het mesh-ontwerp, dat zorgt voor maximale ventilatie en ademend vermogen. Naast het esthetische ontwerp en het comfort biedt deze bureaustoel ook ergonomische voordelen. Hij is voorzien van een verstelbare rugleuning en armleuningen, waardoor je de stoel kunt aanpassen aan jouw lichaamshouding en zo rug- en nekklachten kunt voorkomen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Rousseau
Rousseau, een gespecialiseerde Belgische meubelfabrikant sinds 1973, voorziet als sinds jaar en dag in kwalitatieve meubelen aan een correcte marktprijs. Met 12000 m2 aan opslagruimte beschikt Rousseau over een ruime voorraad aan meubels waardoor ze hun klanten kunnen voorzien van een snelle levering. Laat u verassen door ons ruime assortiment van meer dan 500 meubels van het merk Rousseau!
Bekijk alle producten van Rousseau ->
Productvragen
Close in
's