Bureaustoel Playtime - 55x60x84 cm - Zwart/PU-kunstleer
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 10.3 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 43 |
| Zithoogte | 50 |
| Zitdiepte | 44 |
| Maximum hoogte cm | 55 |
| Minimum hoogte cm | 45 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Kruispoten |
| Type Stoel | Bureaustoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Kunstleer |
| Draaibaar | Ja |
| Kuipstoel | Ja |
| Met wielen | Ja |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Handmatig |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB128583 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 55,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 84,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | PU PU staat voor polyurethaan of polyether. Van deze grondstof wordt vaak polyetherschuim, ook wel PU schuim genoemd, gemaakt. Dit materiaal is erg zacht en heeft een open celstructuur. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Playtime bureaustoel is de perfecte stoel voor elk bureau. Deze stoel biedt een eigentijdse stijl met een klassiek silhouet. Met zijn verstelbare rugleuning, ergonomisch ontwerp, gewatteerde zitting en biedt deze stoel de ondersteuning die je nodig hebt om productief te blijven. Dankzij de handige wieltjes kan je bovendien makkelijk bewegen en multitasken zonder dat je hoeft op te staan.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA