Bureaustoel Tefiene-matzwarte mesh stof
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bureaustoel Tefiene heeft een bekleding uit mesh stof, de zitting is gevuld met schuim met een hoge dichtheid. De inklapbare armleuningen zijn uit polypropyleen en het onderstel is uit nylon. De wieltjes zijn uit nylon en polyurethaan.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 13.05 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 49 |
| Zithoogte | 46.5 |
| Zitdiepte | 45 |
| Aantal personen | 1 persoon |
| Maximum hoogte cm | 58.5 |
| Minimum hoogte cm | 46.5 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Kruispoten |
| Type Stoel | Bureaustoel |
| Materiaal onderstel | Kunststof |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Ja |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Handmatig |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB120278 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 65,50 cm |
| Lengte Product - cm | 67,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 87,50 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Textiel Textiel is een verzamelterm om stoffen aan te duiden die geweven zijn. |
| Aantal pakketten | 1 |
De verstelbare zithoogte van 46.5 cm naar 58.5 cm, de inklapbare armleuningen, de met schuim gevulde zitting met hoge dichtheid, de lendensteun en het centrale kantelsysteem maken van deze bureaustoel dé comfortabele musthave voor uw bureauruimte. De wieltjes zorgen ervoor dat de stoel gemakkelijk te verplaatsen is. Ga voor een aangename werkdag met bureaustoel Tefiene!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA