Commode Morgane 4 laden - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Witte commode van de Morgane-collectie, gemaakt van spaanplaat. Beschikt over 4 laden.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 44 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 4 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Ladekast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA3540CO4T |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 46,20 cm |
| Lengte Product - cm | 85,20 cm |
| Hoogte Product - cm | 104,30 cm |
| Stijl | Landelijk |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
De Morgane-collectie overtuigt iedereen dankzij haar charmante, landelijke uitstraling. Haar witte kleur zorgt voor een fris accent in je slaapkamer terwijl het rustgevende karakter van deze collectie bewaard wordt. Alle meubelen zijn gemaakt van spaanplaat.
Deze commode beschikt over 4 ruime laden waarin je t-shirts, nachtkledij en zoveel meer in kwijt kan. De handgrepen zijn gemaakt van gepatineerd staal.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot