Commode Turbo met 2 deuren & 2 laden - oude eik/hoogglans wit
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Commode Turbo met 2 deuren & 2 laden - oude eik/hoogglans wit
€ 79,80
€ 399,00
Veilig betalen
Commode Turbo met 1 legplank, 2 deuren en 2 laden in hoogglans wit. Gemaakt van spaanplaat met decor van oude eik.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 31.45 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Dressoir |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | FMD |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | FMD4023-101-1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 37,00 cm |
| Lengte Product - cm | 82,20 cm |
| Hoogte Product - cm | 90,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Commode Turbo biedt je met z'n 2 laden en opbergruimte met legplank heel wat opbergmogelijkheden, zelfs in kleinere ruimtes. Deze kast is gemaakt van spaanplaat en heeft een decor van oude eik. De 2 deuren en laden zijn afgewerkt in hoogglans wit.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over FMD
FMD is een Duits merk dat al drie decennia lang hoogwaardige meubelen voor binnenshuis produceert en door de jaren heen uitgegroeid is tot een internationale speler. Achter het merk staat een gemotiveerd team dat de strengste kwaliteitsnormen hoog in het vaandel draagt. Je merkt meteen hoe eenvoudig de meubelen te monteren zijn dankzij gebruiksvriendelijke handleidingen waarin alles stap voor stap staat uitgelegd aan de hand van gedetailleerde tekeningen. FMD zet zich bovendien in voor duurzaamheid, zo is al het gebruikte hout PEFC-gecertificeerd.
Bekijk alle producten van FMD ->
Productvragen
Close in
's