Consoletafel Darlington - 140x40x77cm - eikendecor/grijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Consoletafel Darlington - 140x40x77cm - eikendecor/grijs
€ 189,00
Veilig betalen
Consoletafel Darlington 140x40x77cm uit MDF met afwerking in melamine in eikendecor en grijs stalen onderstel. Met twee open vakken.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 18.4 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Wandtafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000111230 |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 140,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 77,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, MDF Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
De consoletafel Darlington is de perfecte combinatie van stijl en functionaliteit. Met zijn slanke afmetingen van 140 x 40 x 77 cm past deze tafel moeiteloos in de hal, woonkamer of werkkamer. Het minimalistische ontwerp in eikendecor geeft een moderne en tijdloze uitstraling die in vrijwel elk interieur tot zijn recht komt. Het tafelblad en de legplanken zijn vervaardigd uit MDF met een duurzame melamine afwerking in eikendecor. Deze afwerking zorgt niet alleen voor een elegante houtlook, maar is ook onderhoudsvriendelijk en slijtvast. Het grijze stalen onderstel geeft de tafel een stoer accent en zorgt voor een stabiele, stevige basis. Dankzij de twee open vakken biedt Darlington praktische opbergruimte voor boeken, accessoires of andere items die je graag binnen handbereik hebt. Ideaal om decoratieve objecten stijlvol te presenteren of om je hal netjes georganiseerd te houden.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's