Dressoir Damon 160cm 3 deuren & 3 lades - eik/antraciet
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Dressoir Damon met 3 deuren en 3 lades, gemaakt uit spaanplaat en MDF. Kleur: artisan eikdecor en frame in antracietkleur.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 54 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 3 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Dressoir |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Finori |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | FN2901 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 160,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 88,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 2 |
De meubelen van de Damon-collectie moeten de voorstanders van een modern en industrieel interieur kunnen behagen. Dit prachtige dressoir is uitgerust met 3 deuren en 3 opberglades. Achter de deuren zijn telkens legplanken voorzien, zodat je voldoende ruimte hebt om je mooiste servies of accessoires een plek te geven. De kast is gemaakt uit spaanplaat in artisan eikdecor en MDF in antracietkleur. Ontdek de rest van deze reeks op onze website!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Finori