Dressoir Linley 136x40x80cm met drie deuren - wit eikfineer
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Dressoir Linley 136x40x80cm met drie deuren - wit eikfineer
€ 485,00
€ 718,00
Veilig betalen
Stijlvolle Linley buffetkast met 3 deuren, legplanken en push to open functie. Wit gepigmenteerd eikenfineer voegt een modern tintje toe.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 45.2 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Dressoir |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACTH000022821 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 135,40 cm |
| Hoogte Product - cm | 80,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Fineer, MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid., Fineer is een dun laagje hout dat op plaatmateriaal (MDF of gegrondeerde MDF) wordt aangebracht. |
| Hout | Massief hout, Eikenhout |
| Aantal pakketten | 2 |
Het Linley dressoir is een strak en modern meubelstuk dat stijl en functionaliteit toevoegt aan elke kamer. Dit dressoir is gemaakt van wit gepigmenteerd geolied eikenfineer, met een basis van hetzelfde materiaal, en heeft een uniek lamellenfrontontwerp dat een vleugje elegantie toevoegt. De push-to-open functie maakt toegang tot de drie ruime planken en drie deuren gemakkelijk en handig. Met afmetingen van 135,4x40x80 cm is dit dressoir de perfecte maat voor elke ruimte. Verfraai vandaag nog je interieur met het Linley dressoir.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's