Dressoir Poss 148cm met 3 deuren - zwart/eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Laag dressoir Poss in zwart en eikdecor, gemaakt in gemelamineerde spaanplaat en uitgerust met 3 schuifdeuren en 5 poten in metaal.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 38.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Dressoir |
| Type deur | Schuifdeur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Symbiosis |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SY4113A7607A87 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 64,60 cm |
| Lengte Product - cm | 147,90 cm |
| Hoogte Product - cm | 40,10 cm |
| Stijl | Design, Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Dit lage dressoir Poss, dat evengoed dienst kan doen als tv-meubel, trekt de aandacht in je moderne woonkamer. Het strakke meubel combineert het trendy zwart met een accentdeur in eik. De drie schuifdeuren kunnen op verschillende manieren worden geopend, met behulp van minimalistische, ronde handgrepen. Binnenin zijn drie legplanken voorzien, die op verschillende hoogtes worden geïnstalleerd. Het Poss-meubel is ook beschikbaar in een wit-eiken uitvoering.