Dressoir Shane 3 draaideuren, 3 legplanken en 1 lade-Kronberg eik/Sidewalk zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Dressoir Shane is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat in Kronberg eikdecor en Sidewalk zwart en heeft kunststoffen handgrepen in Sidewalk zwart. De kast bestaat 3 draaideuren, 3 legplanken en 1 lade.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 64.3 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Dressoir |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB130666 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 43,30 cm |
| Lengte Product - cm | 185,60 cm |
| Hoogte Product - cm | 88,90 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Melamine, Kunststof, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje., Kunststof is materiaal dat is opgebouwd uit zeer grote, kunstmatig gevormde organische moleculen of polymeren. |
| Aantal pakketten | 2 |
De warme houttinten van het Kronberg eikdecor gecombineerd met het ruw ogende Sidewalk zwart van de Shane-collectie creëren een huiselijke industriële sfeer in uw interieur. Dit dressoir beschikt over 3 draaideuren met daarachter 3 legplanken die opbergruimte bieden aan uw mooie glazen en servies en een lade waarin u bijvoorbeeld uw placemats kunt opbergen. Schroeven en pluggen voor wandmontage niet inbegrepen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA