Dressoir Sieg - 160x45x72cm - 1 deur & 4 lades - 'smoked' eikfineer

Kleur

🏷️ Stapelkorting: meer kopen = meer korting!

De korting geldt bij aankoop van minimaal 2 meubelstukken. Deze koppelverkoop is geldig op alle meubelen zolang de voorraad strekt.

Acties zijn niet cumuleerbaar en niet verenigbaar met andere promoties. Niet geldig op bedtoebehoren, accessoires, verlichting en onderhoudsproducten.

Korting wordt automatisch toegepast in het winkelmandje.

  • 10% korting vanaf 2 meubels
  • 15% korting vanaf 3 meubels
  • 20% korting vanaf 4 meubels
Dressoir Sieg 160x45x72cm uit spaanplaat met afwerking in 'smoked' eikfineer. Met één schuifdeur en vier lades. Lees meer

Veilig betalen

bancontact visa mastercard american express sofort apple pay paypal alma

Productinformatie

Montage vereist Ja
Samenstelling 1 deur, 4 lades
Soft Close Nee
Kledingroede Nee
Spiegel Nee
Aantal deuren 1
Aantal lades 4
Aantal legplanken 1
Met verlichting Nee
Met wielen Nee
Type kast Dressoir
Type deur Schuifdeur
Open rug Nee
Met slot Nee
Merk Emob
Te bestellen per [x] stuks 1
SKU-Emob ACT0000107586
EAN 5713941361394
Garantie 2 jaar fabrieksgarantie
Kleur Bruin
Breedte Product - cm 45,00 cm
Lengte Product - cm 160,00 cm
Hoogte Product - cm 72,00 cm
Stijl Retro, Scandinavisch
Materiaal Fineer, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Fineer is een dun laagje hout dat op plaatmateriaal (MDF of gegrondeerde MDF) wordt aangebracht.
Hout Eikenhout
Aantal pakketten 1
Totaal Gewicht kg 61.5
De collectie Sieg brengt een harmonieuze mix van modern minimalisme en natuurlijke warmte. De meubels zijn gemaakt uit spaanplaat met afwerking in 'smoked' eikfineer, waardoor een diepe en karaktervolle uitstraling ontstaat. Achter de schuifdeur is een legplank voorzien waardoor je allerlei spullen zoals servies of tafellinnen netjes kunt opbergen. In de vier lades heb je dan weer plaats om allerlei kleine spullen en documenten netjes en georganiseerd te houden. Ontdek de volledige collectie Sieg op onze website.

Bijpassende producten

Lengte: 200 cm
Hoogte: 74 cm
Breedte/diepte: 95 cm
Eettafel Sieg - 200x95x75cm - 'smoked' eikfineer
Lengte: 43 cm
Hoogte: 3 cm
Breedte/diepte: 95 cm
Verlengstuk voor eettafel Sieg - 43x95x3,6cm - set van 2 - 'smoked' eikfineer
Lengte: 120 cm
Hoogte: 75 cm
Breedte/diepte: 120 cm
Eettafel Sieg - Ø120x75cm - 'smoked' eikfineer
Lengte: 50 cm
Hoogte: 3 cm
Breedte/diepte: 120 cm
Verlengstuk voor eettafel Sieg - 50x120x3cm - set van 2 - 'smoked' eikfineer
Lengte: 72 cm
Hoogte: 145 cm
Breedte/diepte: 36 cm
Vitrinekast Sieg - 72x36x145cm - 1 deur & 2 lades - 'smoked' eikfineer
Lengte: 150 cm
Hoogte: 45 cm
Breedte/diepte: 40 cm
TV-meubel Sieg - 150x40x45cm - 2 lades - 'smoked' eikfineer
Lengte: 130 cm
Hoogte: 45 cm
Breedte/diepte: 70 cm
Salontafel Sieg - 130x70x45cm - 'smoked' eikfineer

Merkeninformatie

Over Emob

Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.

Productvragen

Geen vragen