Dubbele wastafelonderkast met spiegelkast Dasa 120cm 4 lades - wotan eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Set badkamermeubelen Dasa in wotan eikdecor, met dubbele wastafelonderkast en spiegelkast, uitgerust met vier lades. Meubelen gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat en een front in matte MDF.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 103 |
| Merk | Held |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HD1038.3169 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 47,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 41,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 7 |
De meubelset Dasa in wotan eikdecor zorgt voor een leuke, trendy sfeer in je badkamer. De combinatie van de gemelamineerde spaanplaat en de afwerking van de voorkant in matte MDF schept een erg solide, aangenaam ogend geheel. De dubbele wastafelonderkast is uitgerust met vier lades van verschillende grootte. De dubbele spiegelkast met verlichting maakt de badkamer van je dromen nog completer! De wastafels zijn niet inbegrepen. Ontdek ook de rest van de witte, mat grijze en wotaneiken Dasa-collectie bij Emob!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Held