Eetkamerbank Gaelle 200cm - eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eetkamerbank Gaelle 200cm - eik
€ 455,00
€ 696,00
Veilig betalen
Eetkamerbank Gaelle met afwerking in eikfineer met visgraatmotief. De basis van het meubel is uit natuurkleurig gelakt eikenhout.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 23.3 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 200 |
| Zithoogte | 45 |
| Zitdiepte | 36 |
| Hout/look | Eik |
| Met rugleuning | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Eetkamerbank |
| Materiaal onderstel | Hout |
| Materiaal Zitting | Hout |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000090871 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 36,00 cm |
| Lengte Product - cm | 200,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 45,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Fineer, Hout Fineer is een dun laagje hout dat op plaatmateriaal (MDF of gegrondeerde MDF) wordt aangebracht. |
| Hout | Massief hout, Eikenhout, Visgraatmotief |
| Aantal pakketten | 1 |
De combinatie van eikenhout en visgraat zorgt voor magie - en deze bank is daarop geen uitzondering. Gebruik de bank in je keuken, hal of slaapkamer voor een Scandinavisch, geraffineerd accent. Hij is stijlvol, elegant en zal zeker veel complimenten opleveren.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's