Eetkamerstoel Alonso - 64x60x85cm - draaibaar - beige
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eetkamerstoel Alonso - 64x60x85cm - draaibaar - beige
€ 279,00
€ 298,00
Veilig betalen
Draaibare eetkamerstoel Alonso 64x60x85cm met zwart stalen onderstel en beige bekleding.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 11.15 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 45 |
| Zithoogte | 50 |
| Zitdiepte | 45 |
| Hoogte armleuning | 19 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Kruispoten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Ja |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACT0000109745 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Beige |
| Breedte Product - cm | 60,50 cm |
| Lengte Product - cm | 64,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 85,50 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Stof, Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Alonso eetkamerstoel met armleuning in beige stof is de perfecte combinatie van stijl en comfort. Gemaakt met een 4-sterren onderstel in mat zwart ruw gepoedercoat staal en horizontale stiksels, is deze stoel niet alleen stijlvol maar ook duurzaam. De pocketveren bieden extra ondersteuning voor urenlang zitten, terwijl de draai- en ritssluitingfuncties voor extra gebruiksgemak zorgen. Verbeter je eetervaring met de Alonso eetkamerstoel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's