Eetkamerstoel Ariba met metalen poten - rood
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eetkamerstoel Ariba met metalen poten - rood
€ 85,95
€ 96,00
Kleur
Veilig betalen
Stoel 'Ariba' met rode stof en metalen poten. Comfortabel en stijlvol ontwerp. Ideaal formaat voor elke ruimte.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 6 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 51 |
| Zithoogte | 49 |
| Zitdiepte | 41 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 120 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | RO9020-5 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Rood |
| Breedte Product - cm | 61,00 cm |
| Lengte Product - cm | 51,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 80,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Stof, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
De stoel 'Ariba' stof rood is de perfecte aanvulling voor elk modern huis of kantoor. Met zijn strakke ontwerp en opvallende rode stof maakt deze stoel zeker een statement. De metalen poten zorgen voor stabiliteit en duurzaamheid, terwijl de comfortabele stoffen bekleding voor langdurig comfort zorgt. Met afmetingen van H 80 x B 51 x D 61 cm is deze stoel de ideale maat voor elke kamer. Geef je ruimte kleur en stijl met de Stoel 'Ariba'.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Rousseau
Rousseau, een gespecialiseerde Belgische meubelfabrikant sinds 1973, voorziet als sinds jaar en dag in kwalitatieve meubelen aan een correcte marktprijs. Met 12000 m2 aan opslagruimte beschikt Rousseau over een ruime voorraad aan meubels waardoor ze hun klanten kunnen voorzien van een snelle levering. Laat u verassen door ons ruime assortiment van meer dan 500 meubels van het merk Rousseau!
Bekijk alle producten van Rousseau ->
Productvragen
Close in
's