Eetkamerstoel Becca - 46x55x86cm - terracotta
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eetkamerstoel Becca - 46x55x86cm - terracotta
€ 105,00
€ 156,00
Veilig betalen
Eetkamerstoel Becca 46x55x86cm met zwarte stalen poten en bekleding in terracotta stof.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 5.825 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 46 |
| Zithoogte | 48 |
| Zitdiepte | 43 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 4 |
| SKU-Emob | ACT0000109254 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Terracotta |
| Breedte Product - cm | 55,00 cm |
| Lengte Product - cm | 46,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 85,50 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Stof, Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof. |
| Aantal pakketten | 1 |
De eetkamerstoel Becca in terracotta stof met een onderstel van mat zwart ruw gepoedercoat staal is de perfecte aanvulling voor elke eetkamer. Met zijn strakke en moderne ontwerp voegt deze stoel een vleugje elegantie toe aan elke ruimte. De terracotta stof is niet alleen stijlvol, maar ook duurzaam en gemakkelijk schoon te maken, waardoor hij ideaal is voor dagelijks gebruik. Het onderstel van matzwart ruw gepoedercoat staal zorgt voor stabiliteit en stevigheid, zodat je veilig zit. Verbeter je eetervaring vandaag nog met de Becca eetkamerstoel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's