Eetkamerstoel Coco - 53x52x78cm - metaal/zandkleurige stof
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eetkamerstoel Coco - 53x52x78cm - metaal/zandkleurige stof
€ 105,00
€ 166,00
Kleur
Veilig betalen
Eetkamerstoel Coco 53x52x78cm met metalen onderstel in houtlook en bekleding in zandkleurige stof.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 5.6 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 47.5 |
| Zithoogte | 47.5 |
| Zitdiepte | 45 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 120 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | RO9303-2 |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 52,00 cm |
| Lengte Product - cm | 53,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 78,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Stof, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Eetkamerstoel Coco is een stijlvolle en comfortabele toevoeging aan elke eetkamer. De stoel is bekleed met een zachte stof in zandkleur die zorgt voor een warme, rustige uitstraling en een prettig zitcomfort. De afgeronde zitting en rugleuning bieden goede ondersteuning en nodigen uit om langer aan tafel te blijven zitten. De metalen poten in houtlook combineren het beste van twee werelden: de moderne stevigheid van metaal met de natuurlijke uitstraling van hout. Dit geeft Coco een eigentijdse look die perfect past in zowel moderne als Scandinavische interieurs. Dankzij het tijdloze ontwerp en de harmonieuze materiaalcombinatie is eetkamerstoel Coco een veelzijdige keuze die moeiteloos sfeer en comfort aan je eethoek toevoegt.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Rousseau
Rousseau, een gespecialiseerde Belgische meubelfabrikant sinds 1973, voorziet als sinds jaar en dag in kwalitatieve meubelen aan een correcte marktprijs. Met 12000 m2 aan opslagruimte beschikt Rousseau over een ruime voorraad aan meubels waardoor ze hun klanten kunnen voorzien van een snelle levering. Laat u verassen door ons ruime assortiment van meer dan 500 meubels van het merk Rousseau!
Bekijk alle producten van Rousseau ->
Productvragen
Close in
's