Eetkamerstoel Eddie - 59x56x81cm - draaibaar - beige stof
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eetkamerstoel Eddie - 59x56x81cm - draaibaar - beige stof
€ 139,00
€ 183,00
Kleur
Veilig betalen
Eetkamerstoel Eddie 59x56x81cm met een zwart stalen draaivoet en bekleding in beige stof.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 10.7 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 41 |
| Zithoogte | 47 |
| Zitdiepte | 43 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Kruispoten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Ja |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACT0000108771 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Beige |
| Breedte Product - cm | 56,00 cm |
| Lengte Product - cm | 59,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 81,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Stof, Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Eddie eetkamerstoel in beige stof is een stijlvolle en comfortabele toevoeging aan elke eetkamer. Met een 4-sterren onderstel van matzwart ruw gepoedercoat staal is deze stoel niet alleen stevig, maar ook modern en chique. De draaifunctie zorgt voor gemakkelijk bewegen, terwijl het ritsdetail een unieke touch toevoegt. Leun achterover en ontspan in luxe met de Eddie eetkamerstoel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's