Eetkamerstoel Ida - 51x51x75cm - rubberhout - zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eetkamerstoel Ida - 51x51x75cm - rubberhout - zwart
€ 129,00
€ 183,00
Kleur
Veilig betalen
Eetkamerstoel Ida 51x51x75cm uit zwartgelakt rubberhout.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 6.9 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 45.5 |
| Zithoogte | 45 |
| Zitdiepte | 40 |
| Hoogte armleuning | 70.5 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Hout |
| Materiaal Zitting | Hout |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACT0000100310 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 51,00 cm |
| Lengte Product - cm | 51,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 75,00 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Materiaal | Hout |
| Hout | Massief hout, Rubberhout |
| Aantal pakketten | 1 |
Maak kennis met de Ida eetkamerstoel, een stijlvolle en moderne toevoeging aan elke eetkamer. Met een onderstel van strak mat zwart gelakt rubberhout is deze stoel zowel stevig als duurzaam. De strakke lijnen en het minimalistische ontwerp maken het de perfecte keuze voor een eigentijds huis. Het ergonomische ontwerp zorgt voor maximaal comfort, waardoor hij ideaal is voor lange maaltijden en bijeenkomsten. Verhoog je eetervaring met de Ida eetkamerstoel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's