Eetkamerstoel Patricia - 59x47x82 cm - Monza/beige
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eetkamerstoel Patricia - 59x47x82 cm - Monza/beige
€ 115,00
€ 194,00
Kleur
Veilig betalen
Eetkamerstoel Patricia bestaat uit Monza-stof en komt in een moderne beige kleur.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 7 |
| Montage vereist | Ja |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Stof |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACT0000097828 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Beige |
| Breedte Product - cm | 47,00 cm |
| Lengte Product - cm | 59,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 82,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Stof |
| Aantal pakketten | 1 |
Ben je op zoek naar een exclusief meubelstuk om je interieur op te fleuren? Dan sla je de bal zeker niet mis met eetkamerstoel Patricia. Dankzij zijn schelpvormige rugleuning wil je deze stoel nooit meer uit. Dus ga zitten, leun achterover en geniet van lange diners met vrienden en familie.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's