Eetkamerstoel Peru - eikdecor/zwart staal
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eetkamerstoel Peru - eikdecor/zwart staal
€ 58,95
€ 63,00
Veilig betalen
De Peru eetkamerstoel heeft een matte melamine afwerking van wild eiken met een stevig onderstel van zwart staal voor een moderne stijl en duurzaamheid.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 5.05 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 45.6 |
| Zithoogte | 45 |
| Zitdiepte | 52.5 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | MDF |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 4 |
| SKU-Emob | ACT0000108110 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 52,50 cm |
| Lengte Product - cm | 45,60 cm |
| Hoogte Product - cm | 75,00 cm |
| Stijl | Retro |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Peru eetkamerstoel is gemaakt van hoogwaardige materialen, met een zitting van mat wild eiken ruw melamine en een onderstel van mat zwart ruw gepoedercoat staal. Deze stijlvolle stoel voegt niet alleen een modern tintje toe aan je eetkamer, maar biedt ook uitzonderlijke duurzaamheid en comfort. Met zijn strakke ontwerp en stevige constructie is de Peru eetkamerstoel perfect voor dagelijks gebruik en zal hij elke eettafel prachtig aanvullen. Upgrade vandaag nog je eetervaring met deze veelzijdige en chique stoel!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's