Eettafel Laurence ø105cm - zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eettafel Laurence ø105cm - zwart
€ 415,00
€ 637,00
Kleur
Veilig betalen
Eettafel Laurence, gemaakt uit fineer met een afwerking in zwarte eik decor.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 22.9 |
| Hout/look | Eik |
| Aantal personen | 4 personen |
| Vorm | Rond |
| Maatvoering | Ø 110cm |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Eettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000080527 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 105,00 cm |
| Lengte Product - cm | 105,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 75,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Fineer, Hout Fineer is een dun laagje hout dat op plaatmateriaal (MDF of gegrondeerde MDF) wordt aangebracht. |
| Hout | Massief hout, Eikenhout |
| Aantal pakketten | 1 |
De Laurence eettafel is gemaakt uit fineer met een afwering in zwarte eik decor. Het ronde tafeltje integreert zich moeiteloos in elk modern interieur en is ook gemakkelijk te combineren. Deze salontafel heeft een diameter van 105 cm en is 75 cm hoog.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's