Eettafel Nalini 150x80cm, wit/ lichte eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Eettafel Nalini, gemaakt uit massief eikenhout met een witte, gelakte afwerking. De afmetingen van de eettafel zijn: L:150, B:90, H:75.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 26 |
| Hout/look | Eik |
| Aantal personen | 4 personen |
| Vorm | Deens ovaal |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Keukentafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000060733 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 80,00 cm |
| Lengte Product - cm | 150,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 75,50 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Hout |
| Hout | Massief hout, Eikenhout |
| Aantal pakketten | 1 |
De meubelen van de Nalini collectie hebben een zachte en frisse uitstraling. Deze meubelen zijn volledig gemaakt uit massief eikenhout en behouden ook de naturelle kleur van het hout. Je kan deze meubelen gemakkelijk combineren dankzij hun simplistisch design in de Scandinavische stijl.
Deze Nalini eettafel is 150cm lang op 80 cm breed en is geschikt voor vier personen. Het tafelblad is afgewerkt met een witte kleur en de tafelpoten behouden de naturelle kleur van het eikenhout. Bekijk ook de andere meubelen van de Nalini-collectie om een mooi geheel te creëren.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob