Eettafel Palermo - 160x90x75cm - keramiek en staal - grijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eettafel Palermo - 160x90x75cm - keramiek en staal - grijs
€ 635,00
€ 968,00
Veilig betalen
Grijs keramisch blad, stalen onderstel eettafel. Strak ontwerp, duurzame materialen, ideaal voor moderne ruimtes. 160x90x75 cm.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 68.7 |
| Aantal personen | 4 personen |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Eettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACTH000024121 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 90,00 cm |
| Lengte Product - cm | 160,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 75,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Keramiek, Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof., Keramiek is een naam voor producten die gemaakt zijn van gebakken klei of aardewerk. |
| Aantal pakketten | 2 |
De Palermo rechthoekige eettafel is een prachtige aanwinst voor elke eetkamer. Met een blad van grijs ruw keramiek en een onderstel van grijs ruw gepoedercoat staal is deze tafel niet alleen stijlvol maar ook duurzaam. Met zijn afmetingen van 160x90x75 cm biedt hij genoeg ruimte voor familiemaaltijden of het ontvangen van gasten. Dankzij het strakke ontwerp en het neutrale kleurenpalet past hij in elk interieur. Upgrade je eetervaring met de Palermo eettafel en geniet van de voordelen van een meubelstuk van hoge kwaliteit dat lang meegaat.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's