Eettafel Shane 170 x 90 cm-Kronberg eik/Sidewalk zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Eettafel Shane is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat in Kronberg eikdecor en Sidewalk zwart. Deze tafel biedt plaats aan 6 personen.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 37.42 |
| Aantal personen | 6 personen |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Eettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB130664 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 90,00 cm |
| Lengte Product - cm | 170,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 77,10 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
De warme houttinten van het Kronberg eikdecor gecombineerd met het ruw ogende Sidewalk zwart van de Shane-collectie creëren een huiselijke industriële sfeer in uw interieur. Deze eettafel biedt plaats aan 6 personen. Geniet van heerlijke dinertjes onder familie of vrienden aan eettafel Shane!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA